Novoroční restart

14.01.2018 21:46

Novoroční restart - poradím Vám, jak co nejlépe odstartovat Váš nový rok

Asi každý si tím prošel, asi každý to zná… Každoroční rituál během svátků - cukroví, řízečky, saláty a to vše podpořeno ještě omezeným sportováním a pohádkami z pohodlí našeho obýváku. Netřeba asi více tuto situaci popisovat a je nutné si říct, že do jisté míry je právě toto ona vánoční pohoda. Jak už jsem v některých z mých článků zmínil, vše je o množství… No a tak zpravidla po tomto všem následuje období předsevzetí, výčitek a snahy své pokřivené svědomí narovnat.

První a zásadní predispozicí je pohyb. Mnoho lidí začne sportovat a je to jistě správný krok. Důležité je stále dokola nezačínat v průběhu celého roku, ale prostě začít! Vyberte si proto něco, co je Vám blízké, co Vás bude bavit a u čeho byste mohli nějakou dobu vydržet. Je to základní předpoklad toho, aby Vaše snaha měla očekávané výsledky, sportovali jste s radostí a zdokonalovali jste se v tom.

Další a neméně zásadním bodem v programu ''RESTART'' je strava. I zde platí, že je nanejvýš vhodné nezačínat neudržitelné dietní programy a omezovat se slepě v něčem, co by na nás mohlo, ale také nemuselo fungovat. Navíc jsou zde mnohá rizika známého JO-JO efektu a stejně jako u cvičení i zde platí, že bychom se neměli za každou cenu přemáhat a dělat si zle. Vše je o návycích a o ''zlaté střední cestě''. Nemusíme přece vše stihnout během ledna, nemusíme jít z extrému do extrému.

Důležité je nastavit si cíle a priority a k tomu naše snažení, tedy sportování i výživu, směřovat. K dosažení zpravidla hubnoucího efektu nám mohou pomoci i různé doplňky stravy, které zpravidla nejsou nezbytné, ale v určitých fázích a situacích jsou nanejvýš vhodné. Jedním takovým základním je například L-Carnitin – aminokyselina, která podle dosavadních studií mobilizuje energii z tukových zásob. Existuje v základní podobě jak v tekuté formě – L-CARNITINE MAXX 180000, tak v tabletové formě L-CARNITINE MAXX 1000. Dalšími vhodnými doplňky jsou suplementy kombinující uvedený L-CARNITIN s dalšími látkami podporující termogenezi a spalování, tzv. spalovače. Například Synephrine, což je rostlinný stimulant s terigenním efektem, tedy zvyšuje náš bazální metabolismus a pomáhá tak rychlejšímu spalování energie. Dále jsou to kombinace různých účinných látek – carnitinu, HCA, Argininu, různých přírodních extraktů, jako guarana, piperin, zelený čaj, bílá vrba, atd. Jedním z takových doplňků je THERMAXX Fat burner, který obsahuje skvělou kombinaci účinných látek a pomocí kterého zefektivníte Vaše spalování během cvičení. Navíc můžete využít MaxxWin výhodný balíček ''REDUKCE'', který obsahuje kromě vybraných produktů i stručný návod, kdy a jak který z nich použít.

Nezapomínejte také na pitný režim, který je v případě kardio tréninků velmi důležitý a hypotonický iontový nápoj MAXXWIN HYPOTONIC IONT drink zaručí díky nízkému osmotickému tlaku dostatečnou hydrataci i během nich.

Ať se Vám v letošním roce podaří splnit Vaše cíle, všechny, nejen sportovní, ale v těch Vám budiž nápomocen MaxxWin Nutrition.