doplňky "na míru"

Pomohu Vám vybrat nebo zcela sestavím Váš tréninkový jídelníček nebo vlastní sportovní produkt s přesným množstvím jednotlivých surovin tak, aby odpovídal Vašim potřebám a aby právě pro Vás byl výsledek NEJEFEKTIVNĚJŠÍ. Pracuji a spolupracuji s profesionály v oboru. Navíc Vám poskytnu 20% SLEVU z uvedených internetových cen na eshopu FIT-PRO. Ptejte se, pište, volejte...
Distributor sportovního vybavení a vybavení pro posilovny -  FIT-PRO.
Obchodní, poradenská a publikační činnost pro tuto přední českou společnost vyrábějící kvalitní doplňky stravy.
V Choketopus gym na Pražačce můžete navštívit mimo vedených tréninků bojových sportů také posilovnu vybavenou pro funkční a silový trénink.        "Na Pražačce si zacvičíte s republikovým šampionem v kulturistice"  
Taneční skupina a studio. Žij pohybem - toto máme společné a v tomto se doplňujeme.
Body Wraps Nechte se opečovávat speciálně vyvinutým tělovým zábalem za účelem zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky. Navíc můžete v rámci výhodného balíčku využít i individuální  BW jídelníček, který jsem pro Vás ve spolupráci s Body wrpas připravil nebo využijte některý z fitness kurzů, na kterých se v rámci Redfit akademie také podílím.
Společnost MultiSport šíří povědomí o správné životosprávě, stravě a pohybu a to především v rámci každodenních činností a zaměstnání. A já jsem rád, že s nimi v tomto mohu spolupracovat.