doplňky "na míru"

Pomohu Vám vybrat nebo zcela sestavím Váš tréninkový jídelníček nebo vlastní sportovní produkt s přesným množstvím jednotlivých surovin tak, aby odpovídal Vašim potřebám a aby právě pro Vás byl výsledek NEJEFEKTIVNĚJŠÍ. Pracuji a spolupracuji s profesionály v oboru. Navíc Vám poskytnu 20% SLEVU z uvedených internetových cen na eshopech FIT-PRO a MAXXWIN. Ptejte se, pište, volejte...
Jeden z největších distributorů sportovní výživy a sportovního vybavení v ČR, ty nejkvalitnější produkty v čele se světovými značkami jako jsou Weider, Olimp, Harbinger, Reflex nutrition a mnohými dalšími. Poradím s nejvhodnějším výběrem těch nejlepších produktů. Od aminokyselin až po vybavení posilovny, to vše je FIT-PRO.
Kompletní sortiment společnosti Maxxwin garantovaně za nejvýhodnějších podmínek a sestavený přesně podle vašich potřeb a finančních možností. Jste muž, žena? Jaká je vaše metabolická bilance a jaké máte cíle? Napište mi a já Vám sestavím to nejlepší pro Vás. Žádný "objemový" nebo "rýsovací" univerzální balíček, ale INDIVIDUÁLNÍ výběr produktů přesně pro Vás! Každý svého štěstí strůjcem...!
V Choketopus gym na Pražačce můžete navštívit mimo vedených tréninků bojových sportů také posilovnu vybavenou pro funkční a silový trénink.        "Na Pražačce si zacvičíte s republikovým šampionem v kulturistice" http://www.prazacka.cz/akce-a-novinky/na-prazacce-si-zacvicite-s-republikovym-sampionem-v-kulturistice
Taneční skupina a studio. Žij pohybem - toto máme společné a v tomto se doplňujeme.
Body Wraps Nechte se opečovávat speciálně vyvinutým tělovým zábalem za účelem zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky. Navíc můžete v rámci výhodného balíčku využít i individuální  BW jídelníček, který jsem pro Vás ve spolupráci s Body wrpas připravil nebo využijte některý z fitness kurzů, na kterých se v rámci Redfit akademie také podílím.
Společnost MultiSport šíří povědomí o správné životosprávě, stravě a pohybu a to především v rámci každodenních činností a zaměstnání. A já jsem rád, že s nimi v tomto mohu spolupracovat.