doplňky "na míru"

Pomohu Vám vybrat nebo zcela sestavím Váš trénink a Váš vlastní sportovní produkt s přesným množstvím jednotlivých surovin tak, aby to dávalo smysl a aby právě pro Vás byl výsledek co NEJEFEKTIVNĚJŠÍ. Pracuji a spolupracuji s profesionály v oboru. Neváhejte se zeptat...
Jeden z největších distributorů sportovní výživy a sportovního vybavení v ČR, ty nejkvalitnější produkty v čele se světovými značkami jako jsou Weider, Olimp, Harbinger, Reflex nutrition a mnohými dalšími. Poradím s nejvhodnějším výběrem těch nejlepších produktů. Od aminokyselin až po vybavení posilovny, to vše je FIT-PRO.
Kompletní sortiment společnosti Maxxwin garantovaně za nejvýhodnějších podmínek a sestavený přesně podle vašich potřeb a finančních možností. Jste muž, žena? Jaká je vaše metabolická bilance a jaké máte cíle? Napište mi a já Vám sestavím to nejlepší pro Vás. Žádný "objemový" nebo "rýsovací" univerzální balíček, ale INDIVIDUÁLNÍ výběr produktů přesně pro Vás! Každý svého štěstí strůjcem...!
V Choketopus gym na Pražačce můžete navštívit mimo vedených tréninků bojových sportů také posilovnu vybavenou pro funkční a silový trénink. 
Taneční skupina a studio. Žij pohybem - toto máme společné a v tomto se doplňujeme.