doplňky "na míru"

Pomohu Vám vybrat nebo zcela sestavím Váš tréninkový jídelníček nebo vlastní sportovní produkt s přesným množstvím jednotlivých surovin tak, aby odpovídal Vašim potřebám a aby právě pro Vás byl výsledek NEJEFEKTIVNĚJŠÍ. Pracuji a spolupracuji s profesionály v oboru. Navíc Vám poskytnu 15% SLEVU na skvělé produkty MAXXWIN.
Obchodní, poradenská a publikační činnost pro tuto přední českou značku vyrábějící kvalitní doplňky stravy nejen pro sportovce. Značka MAXXWIN působí v této oblasti již od roku 2011. MAXXWIN, to je tradiční, ryze česká značka, splňující veškeré normy pro ČR i EU.
-  FIT-PRO je prodejce sportovního vybavení a vybavení pro posilovny, u kterého Vám rád zajistím vhodný výběr i výhodnější cenu.
Společnost MultiSport šíří povědomí o správné životosprávě, stravě a pohybu a to především v rámci každodenních činností a zaměstnání. A já jsem rád, že s nimi v tomto mohu spolupracovat.
V Choketopus gym na Pražačce můžete navštívit mimo vedených tréninků bojových sportů také posilovnu vybavenou pro funkční a silový trénink.        "Na Pražačce si zacvičíte s republikovým šampionem v kulturistice"  
Taneční skupina a studio. Žij pohybem - toto máme společné a v tomto se doplňujeme.