Novinky

15.10.2018 10:07

Aby toho za letošní rok nebylo málo, tak jsem po úspěšném tažení ze silového trojboje o pár týdnů později navlékl zase po letech soutěžní kulturistické plavky. Tentokrát šlo o pohárovou soutěž Partner cup v Čelákovicích, kde jse jednalo již o 25. ročník této soutěže. Ambice nebyly s ohledem na kategorii do 80 kg a s mou soutěžní váhou 69 kg příliš vysoké, ale i tak se dá říci, že forma byla konkurenceschopná. Nakonec z 11 soutěžících na mě připadlo 7. místo a já jsem rád, že jsem si sám na sobě po dlouhé době vyzkoušel, že to stále ještě jde :-)

Výsledky včetně fotogalerie naleznete zde, fotogalerie zde

Opět děkuji všem zúčastněným, rodině i přátelům za podporu.

24.09.2018 22:37

Rok se s rokem sešel a mně se podařilo obhájit prvenství na oblastním mistrovství v RAW silovém trojboji, tentokrát v Nymburce. Na výsledky se můžete podívat zde.

05.01.2018 12:34

V lednu se můžete zúčastnit intenzivního základního fitness kurzu, který Vás uvede do světa fitness a výživy - základy fyziologie, správné výživy, správného cvičení a individuální přístup. To vše v Choketopus gymu na Pražačce na Praze 3. Následovat pak budou další neméně zajímavé kurzy na téma cvičení, výživy i sportovní výživy.

Dej se do pohybu! s Petrem Svačinou

Na Pražačce si zacvičíte s republikovým šampionem v kulturistice

Jak na výživu

18.09.2017 21:13

Po delší době jedna mistrovská soutěž se zlatým koncem, výsledky zde.

01.09.2017 14:27

Po delší době přidávám zase jednu "sranda soutěž", tentokrát v Mrtvém tahu, kde jsem se umístil za podpory společnosti FIT-PRO, výkonem 222,5 kg na druhém místě. Soutěž byla povedená, sešlo se hodně fajn lidí a já se svou podporující ženou a přáteli jsme si to užili. V doplňkové silové soutěži na stánku ronnie navíc FIT-PRO ukořistilo vítězství, ze kterého níže přikládám jednu soukromou fotku.

20.12.2016 14:58

V neděli 18.12.2016 proběhla charitativní vánoční soutěž v silovém trojboji v pražském fitness centru Ronnie.cz - Vysočanská. A protože byl čas a bylo to pro dobrou věc, s radostí jsem se zúčastnil. Sešla se tu fajn parta lidí z celé ČR a v silné konkurenci strongmanů, kulturistů a všemožných siláků jsem se umístil po váhovém přepočtu na wilkovy body na krásném 2. místě. Rád bych zmínil skvělou organizaci a poděkoval všem přítomným a zúčastněným za vydařenou soutěž a pěkně strávené odpoledne. Reportáž a výsledky si můžete prohlédnout zde