Novinky

22.01.2019 22:38

Jak udržet novoroční předsevzetí po celý rok?

Začátek nového roku vypadá jako ideální volba pro zavedení zdravého životního stylu. Je však důležité vytrvat a ne s ním koncem ledna skončit. Jak ale vydržet celý rok? "Nestanovujte si krátkodobé cíle. Zdravý životní styl není dieta, je to životní filosofie a jde především o vytvoření správných a udržitelných návyků. Sportovní aktivity přizpůsobte svým schopnostem a způsobu života. Je jasné, že dvoufázové tréninky, které nasadíte v lednu, si pravděpodobně neudržíte v průběhu celého roku. Sportovní aktivity často modifikujte a objevujte nové věci. Dopřejte si dostatečnou regeneraci a relaxaci. Také pomáhá sportování ve dvou - choďte cvičit s kamarádem nebo s kolegou z práce, se kterým se budete vzájemně motivovat," radí Petr Svačina, tréninkový specialista společnosti MultiSport.

Tréninkový specialista Petr Svačina

Tréninkový specialista Petr Svačina

21.12.2018 15:32

...tak a ještě jedna letošní soutěž, kulturistickou střídá opět silová a tak jsem si z mistrovství ČR v klasickém (RAW) bench pressu v Jihlavě odvezl krásnou bronzovou medaili.

15.10.2018 10:07

Aby toho za letošní rok nebylo málo, tak jsem po úspěšném tažení ze silového trojboje o pár týdnů později navlékl zase po letech soutěžní kulturistické plavky. Tentokrát šlo o pohárovou soutěž Partner cup v Čelákovicích, kde jse jednalo již o 25. ročník této soutěže. Ambice nebyly s ohledem na kategorii do 80 kg a s mou soutěžní váhou 69 kg příliš vysoké, ale i tak se dá říci, že forma byla konkurenceschopná. Nakonec z 11 soutěžících na mě připadlo 7. místo a já jsem rád, že jsem si sám na sobě po dlouhé době vyzkoušel, že to stále ještě jde :-)

Výsledky včetně fotogalerie naleznete zde, fotogalerie zde

Opět děkuji všem zúčastněným, rodině i přátelům za podporu.

24.09.2018 22:37

Rok se s rokem sešel a mně se podařilo obhájit prvenství na oblastním mistrovství v RAW silovém trojboji, tentokrát v Nymburce. Na výsledky se můžete podívat zde.

05.01.2018 12:34

V lednu se můžete zúčastnit intenzivního základního fitness kurzu, který Vás uvede do světa fitness a výživy - základy fyziologie, správné výživy, správného cvičení a individuální přístup. To vše v Choketopus gymu na Pražačce na Praze 3. Následovat pak budou další neméně zajímavé kurzy na téma cvičení, výživy i sportovní výživy.

Dej se do pohybu! s Petrem Svačinou

Na Pražačce si zacvičíte s republikovým šampionem v kulturistice

Jak na výživu

 

18.09.2017 21:13

Po delší době jedna mistrovská soutěž se zlatým koncem, výsledky zde.

1 | 2 | 3 >>

Máte dotaz? Ptejte se

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.