Novinky

05.01.2018 12:34

V lednu se můžete zúčastnit intenzivního základního fitness kurzu, který Vás uvede do světa fitness a výživy - základy fyziologie, správné výživy, správného cvičení a individuální přístup. To vše v Choketopus gymu na Pražačce na Praze 3. Následovat pak budou další neméně zajímavé kurzy na téma cvičení, výživy i sportovní výživy.

Dej se do pohybu! s Petrem Svačinou

Na Pražačce si zacvičíte s republikovým šampionem v kulturistice

Jak na výživu

 

18.09.2017 21:13

Po delší době jedna mistrovská soutěž se zlatým koncem, výsledky zde.

01.09.2017 14:27

Po delší době přidávám zase jednu "sranda soutěž", tentokrát v Mrtvém tahu, kde jsem se umístil za podpory společnosti FIT-PRO, výkonem 222,5 kg na druhém místě. Soutěž byla povedená, sešlo se hodně fajn lidí a já se svou podporující ženou a přáteli jsme si to užili. V doplňkové silové soutěži na stánku ronnie navíc FIT-PRO ukořistilo vítězství, ze kterého níže přikládám jednu soukromou fotku.

20.12.2016 14:58

V neděli 18.12.2016 proběhla charitativní vánoční soutěž v silovém trojboji v pražském fitness centru Ronnie.cz - Vysočanská. A protože byl čas a bylo to pro dobrou věc, s radostí jsem se zúčastnil. Sešla se tu fajn parta lidí z celé ČR a v silné konkurenci strongmanů, kulturistů a všemožných siláků jsem se umístil po váhovém přepočtu na wilkovy body na krásném 2. místě. Rád bych zmínil skvělou organizaci a poděkoval všem přítomným a zúčastněným za vydařenou soutěž a pěkně strávené odpoledne. Reportáž a výsledky si můžete prohlédnout zde

09.12.2016 14:58

K 23.10.2016 se definitivně uzavřela naše "klubová, srdcová, rodinná, přátelská" (a kdoví co ještě) posilovna JOFI, kterou jsem osobně navštěvoval v podstatě nepřetržitě celých 17 let... Vzniklo zde mnoho přátelství, mnoho známostí, mnoho sportovních úspěchů a hrozně moc srandy. Nazvedalo se zde děsivě moc tun železa, naveslovalo se, najezdilo a naběhalo ukrutně moc kilometrů. Osobně se mě to hodně dotklo a mrzí mě, že to skončilo. Rád bych všem zůčastněným, kteří se podíleli (a podílí) na této skvělé partě a na tomto skvělém prostředí poděkoval a jsem rád, že s většinou z Vás se budu dále vídat v nedalekém fitnesscentru VISLA, nebo kdekoliv jinde... Díky a makáme dál!

20.05.2016 09:15

Po plánované pauze v kulturistice pro rok 2016 přidávám alespoň záznam ze silácké soutěže mistrovství ČR v klasickém (RAW) benchpressu, kde jsem obsadil, ostatně jako na oblastním mistrovství v RAW silovém trojboji, neoblíbené 4. místo. Nicméně soutěž byla vydařená, výkon povedený, exhibiční vystoupení Pavla Jablonického, legendy kulturistiky s účastí na Mr. Olympia a tak sice bez medaile, ale vlastně spokojený. Zde malé ohlédnutí a video z úspěšného pokusu 150 kg RAW.

1 | 2 | 3 >>

Máte dotaz? Ptejte se

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.